שירותי אריזה

ניסיון משמעותי וצוות מוביל הופכים את הובלות בית אל לגורם שאליו כדאי לך לפנות לפני, במהלך ואחרי המעבר. בין היתר, אנו יכולים לשלוח אליך אנשי מקצוע שיארזו את כל החפצים והציוד האישי. השירות שלנו מתאים גם לבעלי בתים וגם לבעלי משרדים ומבחינתך המשמעות האמיתית שלו היא חיסכון אדיר ובזמן ובכסף.

החיסכון בזמן נובע מעצם העובדה שאנו נושאים באחריות מלאה על האריזה לקראת המעבר. בשביל לעשות את זה אנו משתמשים בציוד מתקדם, בקרטונים חזקים ועמידים ובפצפצים או ניירות עיתון כך שלא יהיו נזקים. במקביל, אנו נחסוך עבורך כסף כי בזמן שנארוז – לך תהיה אפשרות להמשיך לעבוד או ללמוד.

מדוע כדאי להשתמש בשירותי אריזה מטעם הובלות בית אל?

יש סיבות רבות להשתמש בשירותי אריזה של הובלות בית אל – ונשמח לצרף אותך לרשימה ארוכה של לקוחותינו מרוצים.

  •  ראשית, אנחנו מגיעים עם כל הקרטונים בגודל שמתאים לכל דבר וגם עם ארגזים כפולים למטבח כדי לשמור על כלי החרסינה והזכוכית. מיומנות גבוהה מאפשרת לנו לארוז גם חפצים רגישים וציוד שביר ואנו כמובן מגבים את הכל בפוליסת ביטוח.

  • שנית, בשירותי אריזה אין תחליף לניסיון. רק מי שאורז כל יום כמויות גדולות של רהיטים, חפצים וציוד אישי יודע מה לעשות על מנת להכניס אותם לארגזים וקרטונים. מהבחינה הזו אין תחליף לידע שלנו ולך רק נותר להגיע ולראות את הבית ארוז ומוכן להובלה.

  • כמו כן, השירות שאנו מבצעים מותאם לגודל של המשאית ולמגבלות הטכניות בעת המעבר. זה אומר שאנו אורזים את הציוד באופן יעיל שגם מקצר את משך הזמן שעובר מרגע תחילת ההובלה ועד שהקרטונים נפרקים אצלך בבית או במשרד.

להובלות שלך יש בית חדש

אם ברצונך לתאם הובלות משרדים והובלות בתים מול גורם אחד בלבד, הגעת למקום הנכון: נציגינו מבצעים הובלות בירושלים והסביבה כבר תקופה ארוכה ועם הזמן למדנו להכיר את סדר העדיפויות שלך גם במה שנוגע לפתרונות לוגיסטיים. כתוצאה מכך, יש לנו אפשרות להציע לך מחיר הוגן על הובלות דירות ועל שירותי אריזה – מיד לאחר שנקבל את פרטיך דרך האתר.

רוצה לקבל פרטים נוספים? כל שנותר לך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר ממש כעת – ונציגינו ישמחו לענות לך על כל השאלות.

הגיע הזמן ליצור עמנו קשר או להשאיר את פרטיך באתר - ולהנות משירותי הובלות ללא פשרות!