שירותי אחסנה

הובלות בית אל גאה לרכז עבורך מגוון פתרונות לוגיסטיקה ושירותי אחסנה תחת קורת גג אחת. אצלנו מחכה לך עבודה עברית של בוגרי יחידות קרביות ואנו מקפידים לתת שירות עם חיוך כדי להקל עליך במעבר דירה או משרד. נוסף על כך, מחסני האחסון שלנו גדולים ונקיים כך שתמיד יהיה לך נוח לגשת לציוד האישי.

המחסנים של הובלות בית אל הם בדיוק מה שחיכית לו על מנת לחסוך זמן, כסף וטרחה. אצלנו אפשר לאחסן את כל סוגי הפריטים ולתקופות קצרות וארוכות. המשמעות היא שנעמוד לצדך אם החלטת לעבור דירה אבל אין לך לאן להעביר את הציוד, או במסגרת רילוקיישן ארוך לחו"ל. כל אחד מהנציגים שלנו ישמח לקבל את פנייתך בהקדם ולהסביר לך כיצד מתבצעת האחסנה, איך מתומחר השירות ומה הוא כולל.

מתי כדאי לך להשתמש בשירותי אחסנה?

הניסיון שלנו מלמד כי מעבר דירה או משרד הוא תהליך שעשוי להיות מתיש – ומלא בהפתעות. אף על פי שהאינטרס שלך הוא לקצר את משך הזמן שעובר מרגע תחילת המעבר ועד פריקת הארגזים, סביר להניח שמדי פעם יתעוררו צרכים חדשים. בין היתר, צרכים אלו כוללים העברה לאחסון של ציוד רגיש ושל רהיטים, מכשירי חשמל, ארגזים, קרטונים או חפצים שכרגע אינם בשימוש מבחינתך.

השירות שלנו מותאם לדרישות שלך מבחינת זמינות ומחיר. אנו מחזיקים עבורך את מחסני האחסון מסביב לשעון ואתנו משתלם יותר לאחסן פריטים קטנים וציוד יקר ערך. מבחינתנו, האחסון הוא חלק בלתי נפרד מסל השירותים ולכן מאחורינו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים.

המחסן שהציוד שלך צריך

דאגה לפרטים הקטנים מאפיינת את השירות שלנו בכל התחומים ובולטת גם בכל מה שנוגע למחסנים. אנו מציעים ביטוח מלא לכל התכולה שלך ומתחייבים לעשות הכל על מנת להקל עליך במעבר.

אחסנה מטעם הובלות בית אל תעניק לך שקט נפשי. אנו מאבטחים את הציוד והרכוש מסביב לשעון, נותנים לך מפתח כדי שניתן יהיה להוסיף או להוציא ציוד וגם מקפידים לנקות את המחסן כדי למנוע הצטברות לכלוך ועובש. השירותים הנוספים הללו כבר מגולמים בעלות האחסנה ומבחינתך רק נותר לתאם תאריך!

רוצה לקבל פרטים נוספים? כל שנותר לך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר ממש כעת – ונציגינו ישמחו לענות לך על כל השאלות.

הגיע הזמן ליצור עמנו קשר או להשאיר את פרטיך באתר - ולהנות משירותי הובלות ללא פשרות!