הובלות בתים ודירות

בחברת הובלות בית אל מבינים את החששות שלך בכל מה שנוגע להובלת הרכוש האישי לדירה חדשה. אם עד היום נאלצת להפקיד את כל מה שיקר לך בידיים של נותני שירותים שלא ברורה רמת אמינותם – או רמת אמינות הפועלים מטעמם – אנו נשמח להוכיח לך שאפשר גם אחרת. בדיוק בגלל זה אנחנו גם דואגים להעסיק את אנשי המקצוע הטובים ביותר ואף מתחייבים לעבודה עברית בלבד.

ראש שקט לפני המעבר? יש דבר כזה!

שירותי החברה שלנו מיועדים לכל האזורים שסמוכים לירושלים וכמובן לעיר הבירה עצמה. בין היתר, באפשרותך ליצור עמנו קשר על מנת לתאם הובלה באזור בנימין, גוש עציון, מועצת שומרון, אריאל, מעלה אדומים, מודיעין ועוד – ואנו בטוחים שנוכל לעמוד בציפיות שלך. מבחינתך מדובר על דרך טובה לחסוך זמן וכסף ועל ראש שקט בדיוק בשבועות הקריטיים שלפני המעבר.

מה המשמעות של עבודה עברית עבורך?

עבודה עברית מתבצעת אצלנו על ידי בוגרי יחידות קרביות עם ראש על הכתפיים. המשמעות עבורך היא שתמיד יהיה לך למי לפנות, עם מי לדבר ואת מי לשתף. העובדים שלנו יעשו הכל על מנת שהציוד האישי שלך יגיע ליעדו בשלום וייקחו אחריות אישית על התוצאות. במידה ויתעוררו דרישות מיוחדות שלא חשבת עליהן מראש, נוכל לפתור גם את זה בעזרת הקצאת צוותים נבחרים בהתראה קצרה.

הופכים את ההובלה מסיוט לחלום

כל מי שהתנסה אי פעם בשירות לא מוצלח של הובלות עלול לחשוש ממעבר דירה. עם זאת, יש כלים שבהם ניתן להשתמש על מנת להפוך את ההובלה מסיוט לחלום:

 

  • יחס אישי ומקצועי – הקצאת נציג שעומד לרשותך מהרגע הראשון תבטיח עבורך יחס אישי. אנו נשתדל ליידע אותך לפני סגירת העסקה בכל פרט כדי שלא יהיו הפתעות ואי-הבנות, אך נוכל להתגמש עבורך גם בכל מקרה אחר. היחס האישי הוא אצלנו חלק בלתי נפרד משיטת העבודה ולך יש רק מה להרוויח מזה.
  • דאגה לפרטים הקטנים – התקופה הלחוצה והעמוסה של מעבר דירה ממילא דורשת ממך המון אנרגיות. אנחנו נשמח לדאוג במקומך לפרטים הקטנים ולעשות זאת מכל הלב. בין היתר, נעטוף את הציוד שלך עם חומרי אריזה מקצועיים ונשמור על הריהוט עד לתום המשימה. לחילופין, נביא עד אליך קרטונים ללא תוספת עלות אך עם הסבר מקצועי איך לארוז בצורה נכונה.
  • ביטוח מלא לכל התכולה – פוליסת ביטוח בתוקף תאפשר לך לקבל פיצוי כספי אם חלילה תתרחש תאונה או שהציוד ייפגע. אנו נושאים באחריות מלאה לעניין הביטוח ויכולים כבר עכשיו לפרט בפניך את סעיפי הפוליסה.

 

 

ההובלה הבאה שלך יוצאת לדרך

שירות כמו של חברת הובלות בית אל הוא ככל הנראה מה שחיכית לו על מנת לעבור דירה. כעת רק נותר לך ליצור קשר עם נציגינו ולתאם הובלות בתים ודירות בתאריך שנוח לך.

הגיע הזמן ליצור עמנו קשר או להשאיר את פרטיך באתר - ולהנות משירותי הובלות ללא פשרות!